شخم زدن همراه همراهی پادشاه اخبار گوناگون

شخم زدن: همراه همراهی پادشاه اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ نامزد نمی‌شود / واشنگتن پست

نشریه آمریکایی واشنگتن پست با اشاره به بحران‌های ریاست جمهوری دونالد ترامپ و عدم حمایت جمهوری‌خواهان، احتمال نامزد شدن او در انتخابات ۲۰۲۰ را زیر پرسش برد و نوش

ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ نامزد نمی‌شود / واشنگتن پست

واشنگتن پست: ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ نامزد نمی شود

عبارات مهم : آمریکا

نشریه آمریکایی واشنگتن پست با اشاره به بحران های ریاست جمهوری دونالد ترامپ و عدم حمایت جمهوری خواهان، احتمال نامزد شدن او در انتخابات ۲۰۲۰ را زیر پرسش برد و نوشت: عدم همکاری ترامپ در انتخابات آتی هر روز بیش از پیش روشن می شود.

به گزارش ایسنا، روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت: این حقیقت دارد که رهبران حزب جمهوری خواه آمریکا همزمان با لطمه زدن دونالد ترامپ به قوانین، حملات او به قضات فدرال و دشمن نامیدن رسانه ها ساکت ماندند. آنها همچنین برابر مدیر جمهوری آمریکا که با اقداماتش موجب می شود تا جوانان در آینده با بدهی فلج کننده کشور مواجه شوند، سکوت اختیار کردند. این قانونگذاران همچنین با همراهی با ترامپ در زمانی که آمریکایی های لاتین تبار را متجاوز خواند، مانع ورود ده ها میلیون مسلمان به آمریکا شد و از برتری طلبی سفیدپوستان بعد از واقعه شارلوتزویل دفاع کرد، موجب سرافکندگی نخستین مدیر جمهوری جمهوری خواه آمریکا شدند که تمام عمر جهت از بین بردن برده داری تلاش کرد.

این روزنامه آمریکایی در ادامه نوشت: و همین قانونگذاران به لحاظ اخلاقی سست، زمانی که مورد پرسش قرار گرفتند که آیا از گزینش مجدد رهبرشان در انتخابات آتی در ۲۰۲۰ حمایت می کنند یا خیر، سکوت کردند. علت فرار بعضی سناتورها و مقام های کنگره از پاسخ به این پرسش این است که گمان می کنند شاید اوضاع پیش از انتخابات ۲۰۲۰ عوض کردن کند. سایر قانونگذاران جمهوری خواه هم تمایلی به صحبت راجع به کمپین ۲۰۲۰ ندارند چون شخص ترامپ زیاد میل به دارد راجع به پیچیدگی های پرونده حقوقی استورمی دنیلز صحبت کند. این زن، ترامپ را به ارتباط جنسی و پرداخت پول به عنوان حق السکوت متهم می کند.

ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ نامزد نمی‌شود / واشنگتن پست

در این گزارش همچنین آمده است: ولی در حالی که مدیر جمهوری آمریکا و تیم وکلای بی کفایت او دلیلی جهت واکنش‌ها محتاطانه در قبال پرونده حقوقی دنیلز دارند، جمهوری خواهان کنگره می توانند آسوده خاطر باشند آیا که هر روز بیش از پیش روشن می شود که ترامپ جهت ریاست جمهوری در ۲۰۲۰ نامزد نخواهد شد.

واشنگتن پست نوشت: گرچه تحقیقات مستقل رابرت مولر، مدیر شورای خاص راجع به مداخله احتمالی روس ها در انتخابات آمریکا موجب تصویر العمل دفتر اجرایی ریاست جمهوری شده است است ولی مجوز وزارت دادگستری جهت بازرسی منزل و دفتر کار مایکل کوهن، وکیل شخصی ترامپ نگرانی ها و نفرت بیشتری در دفاتر کاخ سفید ایجاد کرده که میزان آن حتی بالاتر از زمانی است که ریچارد نیکسون، مدیر جمهوری وقت آمریکا با رسوایی واترگیت در تابستان ۱۹۷۳ مواجه شد.

نشریه آمریکایی واشنگتن پست با اشاره به بحران‌های ریاست جمهوری دونالد ترامپ و عدم حمایت جمهوری‌خواهان، احتمال نامزد شدن او در انتخابات ۲۰۲۰ را زیر پرسش برد و نوش

براساس این گزارش، “اکنون حتی سرسخت ترین متحدان ترامپ هم اذعان دارند تحقیقات مولر یک ترساندن وجودی علیه مدیر جمهوری آمریکاست؛ هم به لحاظ حقوقی و هم سیاسی.” واشنگتن پست نوشت: متحدان ترامپ به مدیر جمهوری آمریکا می گویند که اقداماتش ممکن است علیه خودش استفاده شود؛ درست مثل مایکل فلن، ریک گیتس و جورج پاپادوپولوس. جمهوری خواهان واشنگتن و سراسر آمریکا ترامپ را یک صورت سیاسی زخم خورده می دانند و همین امر منجر شده است تا از حمایت آتی خودشان صرف نظر کرده یا حتی مستقیما مدیر جمهوری آمریکا را به چالش بکشند.

واژه های کلیدی: آمریکا | واشنگتن | آمریکایی | انتخابات | واشنگتن پست | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs