شخم زدن همراه همراهی پادشاه اخبار گوناگون

شخم زدن: همراه همراهی پادشاه اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری سارق حرفه‌ای در تهرانپارس

رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس از دستگیری سارقی حرفه‌ای با بیش از 50 فقره دزدی خبر داد.

دستگیری سارق حرفه ای در تهرانپارس

عبارات مهم : ماشین

رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس از دستگیری سارقی حرفه ای با بیش از 50 فقره دزدی خبر داد.

به گزارش ایسنا،سرهنگ محمد قربان منصوری دراین باره گفت: چندی پیش در پی اطلاع از دزدی لوازم ماشین به وسیله یکی از سارقان حرفه ای و جمع آوری اموال مسروقه در مخفیگاهش، تیمی از عوامل کلانتری جهت بررسی عنوان به محل اعزام شده است و متوجه شدند که متهم که بعد از سرقت، اموال مسروقه را در مخفیگاهش پنهان می کند.

وی با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی تیمی از عوامل کلانتری جهت دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاهش به محل اعزام شدند، گفت: همزمان با حضور عوامل کلانتری، خودروی سارق نیز وارد خیابان شد و ماموران این فرد را در یک عملیات ضربتی دستگیر و به مقر انتظامی انتقال یافته کردند.

دستگیری سارق حرفه‌ای در تهرانپارس

رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس با بیان اینکه در بازرسی از ماشین و مخفیگاه این فرد تعدادی از اموال مسروقه همچون پنل و ضبط خودرو، چراغ ماشین و … کشف و ضبط شد، گفت: همچنین متهم به طور کاملا حرفه ای دو پلاک سینی و جفت پلاک را فک کرده بود که ماموران موفق به شناسایی مسروقه بودن ماشین و شناسایی مالباخته آن در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران شدند.

منصوری خاطر نشان کرد: متهم که در بازجویی انجام شده است به 51 فقره دزدی ماشین و لوازم آن اقرار کرد و جهت تحقیقات زیاد در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس از دستگیری سارقی حرفه‌ای با بیش از 50 فقره دزدی خبر داد.

واژه های کلیدی: ماشین | دستگیری | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs