شخم زدن همراه همراهی پادشاه اخبار گوناگون

شخم زدن: همراه همراهی پادشاه اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اظهار نظر عجیب زیدان راجع به بنزما

به گزارش ایسنا به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته بیست و هشتم لالیگا به مصاف ایبار می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: دیدار مشکل خواهد بو

اظهار نظر عجیب زیدان راجع به بنزما

اظهار نظر عجیب زیدان راجع به بنزما

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی رئال مادرید راجع به خوب بودن مهاجم فرانسوی اش اظهار نظر عجیبی کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته بیست و هشتم لالیگا به مصاف ایبار می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: دیدار مشکل خواهد بود. در ورزشگاهی کوچک برابر تیمی بازی خواهیم کرد که فصل خوبی را پشت سر گذاشته هست. خود را جهت انجام یک بازی خوب آماده کردیم. ایبار جهت کسب سهمیه اروپا تلاش می کند.

اظهار نظر عجیب زیدان راجع به بنزما

سرمربی رئال مادرید راجع به کریم بنزما اظهار کرد: عملکرد او برایم اهمیت دارد که کار خود را به خوبی انجام می دهد. دوست دارم گلزنی کند ولی باید در رابطه با او صبور بود. او وظیفه اش را به خوبی انجام می دهد و بازیکنان دیگر گلزنی می کنند تا پیروزی به دست آید. من نمی توانم در رابطه با او هواداران را راضی کنم. کسانی که از فوتبال آشنایی دارند می دانند بنزما بازیکن خوبی هست. هر لحظه بعضی از بازیکنان محبوب هستند و بعضی دیگر نه. فوتبال این چنین است و بنزما در مدت ۹ سال خود را نشان داده هست. او بازیکن خیلی خوبی است.

زیدان افزود: من او را دوست دارم ولی آمار راجع به اش صحبت می کند. چون بازیکن شماره ۹ است انتظار بیشتری از او دارند. از بنزما به خاطر گل نزدن انتقاد می کنند ولی او کارهای دیگری نیز انجام می دهد. او گلزنی هم خواهد کرد. کسی که فوتبال را دوست دارد باید بنزما را نیز دوست داشته باشد!

به گزارش ایسنا به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته بیست و هشتم لالیگا به مصاف ایبار می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: دیدار مشکل خواهد بو

باشگاه پاری سن ژرمن جهت نیمار ۴۰۰ میلیون یورو ارزش گذاشته هست. سرمربی فرانسوی در این باره گفت: در مورد بازیکنی که به تیم من تعلق ندارد صحبت نمی کنم. پاری سن ژرمن ۲۲۲ میلیون یورو جهت او پرداخت. چند سال پیش جهت امضای قرارداد با من ۷۰ میلیون یورو هزینه شد. شاید ۱۰ سال بعد یا سریعتر جهت خرید یک بازیکن ۴۰۰ میلیون پرداخت کنند. نیمار می تواند در هر تیمی بازیکنی کند چون بازیکن توانمند و خوبی است.

زیدان در مورد امتیازهای از دست رفته در لالیگا گفت: گاهی اوقات حفظ سطح بالای خود در لالیگا سخت است و زمانی که امتیاز از دست می دهید اختلاف با تیم های بالای جدول زیاد می شود. این عنوان باعث می شود کار سخت شود. این قضیه بعضی اوقات به ضررمان تمام شد. با این حال می دانیم بازی به بازی پیش رفتن اهمیت دارد و ما هرگز ناامید نمی شویم.

سرمربی فرانسوی راجع به شانس قهرمانی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا اظهار کرد: به این عنوان فکر نمی کنم. تنها به دیدار برابر ایبار فکر می کنم. در آوریل در مورد لیگ قهرمانان صحبت خواهیم کرد. انگیزه زیادی جهت این مسابقه ها داریم و تا آخرین لحظه تمام تلاشمان را خواهیم کرد. از همه مهم تر ادامه به این روند خوب است.

اظهار نظر عجیب زیدان راجع به بنزما

واژه های کلیدی: سرمربی | میلیون | بازیکن | فوتبال | بازیکنان | کریم بنزما | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs