شخم زدن همراه همراهی پادشاه اخبار گوناگون

شخم زدن: همراه همراهی پادشاه اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس نمی‌تواند در دربی مراسم خوش حالی قهرمانی بگیرد

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران که این روزها قدرتمند ترین تیم کشور عزیزمان ایران بوده و در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر است به احتمال زی

پرسپولیس نمی‌تواند در دربی مراسم خوش حالی قهرمانی بگیرد

پرسپولیس نمی تواند در دربی مراسم خوش حالی قهرمانی بگیرد

عبارات مهم : ایران

طبق اعلام شرکت لیگ، پرسپولیس نمی تواند در دربی مراسم خوش حالی قهرمانی بگیرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران که این روزها قدرتمند ترین تیم کشور عزیزمان ایران بوده و در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر است به احتمال زیاد قبل از عید قهرمان کشور عزیزمان ایران می شود. توصیه جالب توجه در قهرمانی پرسپولیس این است که این تیم در صورت برد در بازی با استقلال خوزستان و بعد از آن پیروزی در دربی پایتخت می تواند سریعتر از آخر لیگ و قبل از رسیدن سال نو قهرمان شود. سرخ های پایتخت کشور عزیزمان ایران که این روزها جهت این نشانه یعنی قهرمانی در دربی تلاش می کنند امروز خبری نه چندان خوب به دستشان رسید.

امروز فتاحی مسئول مسابقه های شرکت لیگ راجع به برگزاری مراسم خوش حالی قهرمانی پرسپولیس در دربی 10 اسفند گفت: اگر هم پرسپولیسی ها چنین خواسته ای داشته باشند این مسئله شدنی نیست. چون در دربی برگشت استقلال میزبان هست. در بازی بعدی که در سال آینده برگزار خواهد شد، این مراسم خوش حالی قهرمانی در صورت تحقق می تواند اتفاق بیفتد.

پرسپولیس نمی‌تواند در دربی مراسم خوش حالی قهرمانی بگیرد

با این وجود اگر هم پرسپولیس در بازی با استقلال قهرمان لیگ برتر شود باید جهت مراسم خوش حالی قهرمانی خود تا بعد از عید نوروز صبر کند.

واژه های کلیدی: ایران | قهرمان | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | دربی پایتخت | برگزاری مراسم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs