شخم زدن همراه همراهی پادشاه اخبار گوناگون

شخم زدن: همراه همراهی پادشاه اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چه چیزی منصوریان را اینقدر آشفته کرده بود؟

محرومیت سه بازیکن جوان استقلال آنقدر جهت سرمربی آبی‌ها گران تمام شد که در نشست خبری بعد از بازی حسابی از خجالت مسوولان فدراسیون درآمد. 

چه چیزی منصوریان را اینقدر آشفته کرده بود؟

چه چیزی منصوریان را اینقدر آشفته کرده بود؟

عبارات مهم : بازیکن

محرومیت سه بازیکن جوان استقلال آنقدر جهت سرمربی آبی ها گران تمام شد که در نشست خبری بعد از بازی حسابی از خجالت مسوولان فدراسیون درآمد.

به گزارش خبرآنلاین؛پیش بینی ها بر خلاف آنچه که استقلالی ها انتظارش را داشتند از آب درآمد و داستان محرومیت سه بازیکن تیم امیدشان جدی تر از آن چیزی بود که فکرش را می کردند. روزی که کمیته انضباطی رای داد که بخششی در کار نیست شاید مثل تمام آنچه که در فوتبال ایرانی اتفاق می افتد خیلی ها منتظر یک رای قابل آینده نگری بودند تا در نهایت با جریمه ای نقدی همه چیز ختم به خیر شود ولی نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه حالا کار به جاهای باریک تر هم کشیده شده است است!

چه چیزی منصوریان را اینقدر آشفته کرده بود؟

داستان از این قرار است که حدود یک ماه پیش منصوریان به گمان اینکه باید تیمش را جهت بازی در دربی 85 راهی آلمان کند اجازه نداد تا نورافکن،حسینی و قائدی تیم امید را همراهی کنند.شاید آن وقت تصور خیلی ها این بود که اتفاق مهمی نمی افتد و در نهایت بعد از چند روز بازی رسانه ای همه یادشان می رود که چه اتفاقی افتاد هست، ولی از بین بردن تیم امید همه چیز را بهم ریخت و جای خیلی چیزها عوض شد.

بلافاصله کمیته انضباطی به دستور مهدی تاج وارد کارزار شد و رای به محرومیت سه بازیکن استقلال داد. منصوریان تصور می کرد که با حضور در فدارسیون فوتبلال و دفاع از این بازیکنان می تواند رای را بشکند. از این رو روز سه شنبه به دوستان خبرنگار خود گفته بود نهایتا تا آخر شب خبر لغو محرومیت را می شنوید. ولی مدیر کمیته انضباطی صراحتا بیان کرد بخششی در کار نیست. گویا مهدی تاج که نمی خواست در همین ابتدای لیگ، فدراسیون را دچار حاشیه کند، بعد از صحبت استقلالی ها از مدیر کمیته انضباطی خواسته بود محرومیت آنها را ببخشد. ولی از سوی دیگر حسن زاده که نمی خواست در همین ابتدای لیگ هفدهم، احکامش وتو شود، به مدیر فدراسیون گفت مطابق قانون آنها محروم شدند و در صورت شکستن رای او ترجیح می دهد دیگر در رکن قضایی فدراسیون فعالیت نکند!

محرومیت سه بازیکن جوان استقلال آنقدر جهت سرمربی آبی‌ها گران تمام شد که در نشست خبری بعد از بازی حسابی از خجالت مسوولان فدراسیون درآمد. 

ظاهرا خود فدراسیونی ها هم با تهدیدی که حسن زاده انجام داده موافق هستند و اصلا بدشان نمی آید که این حکم پا برجا بماند. آیا که از این بعد همه کلوب ها به این نتیجه می رسند که عدم همکاری با تیم های ملی محرومیت به دنبال دارد و حتی جهت کلوب های بزرگ هم بخشش وجود ندارد.

واژه های کلیدی: بازیکن | داستان | بازیکنان | منصوریان | کمیته انضباطی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs